Amazon z licencją na serial Władca Pierścieni

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 02:11


Kategorie: Aktualności

Dobiegły końca Dyskusja w sprawie przejęcia praw Ku stworzenia telewizyjnej adaptacji Władcy Pierścieni – jednej z najwybitniejszych sag fantasy wszech czasów, napisanej w połowie XX wieku Via J.R.R. Tolkiena. Opierając się na czymś z wcześniejszymi doniesieniami, zwycięzcą w tym osobliwym biegu okazała się Przedsiębiorstwo Amazon Studios.


Serial ma przedstawić historie sprzed wydarzeń znanych z Drużyny Pierścienia. - Amazon z licencją na Tasiemiec Władca Pierścieni - wiadomość - 2017-11-14
Serial ma przedstawić historie sprzed wydarzeń znanych z Drużyny Pierścienia.

Z informacji przekazanych Poprzez Nakrycie Deadline wynika, że Nakład pieniężny nabycia praw zamknął się w kwocie około 250 milionów dolarów, Hę jest jedną z największych sum w historii (o ile Skądże (znowu) największą) wydanych na tego typu licencję. Umowa obejmuje Istnienie wielosezonowego serialu telewizyjnego, będącego prequelem Drużyny Pierścienia, Znakiem tego pierwszego tomu, a także omówienie potencjalnych serii pobocznych. W Tok twórczy, oprócz Amazon Studios, zaangażowane będą Tolkien Estate and Trust (fundacja zarządzająca prawami autorskimi Na prozy J.R.R. Tolkiena), HarperCollins i Biznes New Line Cinema (oddział Warner Bros. Entertainment, który wyprodukował kinową adaptację Władcy Pierścieni).

Co ciekawe, w rozmowach uczestniczyły również Netflix i HBO, Aliści to Amazon miał wyjść z najbardziej konkretną i najatrakcyjniejszą ekonomicznie ofertą. Prawdopodobnie pomogło również osobiste zaangażowanie Jeffa Bezosa, szefa Amazonu tudzież wielkiego fana fantastyki. Należy W sąsiedztwie tym zauważyć, że pieniądze, jakie wyłożył koncern, to Przynajmniej część kosztów, które Wypada będzie ponieść, By dotarczyć widzom to, na Hę czekają. Według wstępnych szacunków, wyprodukowanie jednego sezonu telewizyjnej adaptacji Władcy Pierścieni zamknie się w kwocie od 100 W stronę 150 milionów dolarów. Inna sprawa, że w tym roku Amazon zaplanowało wydatki na produkcje oryginalne na poziomie 5 mld dol., a w przyszłym Choćby wyższym, Innymi słowy Przedsiębiorstwo Prawdopodobnie wie, Słucham robi.

Serial Władca Pierścieni będzie dostępny Podczas pośrednictwem Amazon Prime Wideo – platformy z filmami i serialami, konkurującej między innymi z Netfliksem, Hulu i HBO Go/Now. Słucham ciekawe, w ostatnich dniach pojawiały się pogłoski, że Amazon rozważa wypuszczenie w przyszłości darmowej wersji usługi, w przypadku której subskrypcję miałyby zastąpić reklamy, uruchamiane przed wyświetleniem materiału. Obecność takiej marki Kiedy Władca Pierścieni z pewnością skłoniłaby Niejeden nowych widzów Ku przetestowania platformy, a w dłuższej perspektywie przejścia na O rany płatną wersję. Póki co, Amazon Ani komentuje sprawy.

  1. Amazon Prime Video
  2. Oficjalna Bok Tolkien Estate and Trust
  3. Oficjalna Przeciwnik Warner Bros.

Tagi: kino i TV Amazon Amazon Prime Video ekranizacje książek New Line Cinema seriale Warner Bros. Władca Pierścieni (serial)
Skomentuj post: