Powstaje filmowe uniwersum Call of Duty

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 12:11


Kategorie: Najnowsze

Call of Duty jest jedną z najlepiej sprzedających się gier akcji w historii. Ostatnia odsłona Call Of Duty: WWII zarobiła pół miliarda dolarów w pierwszy Niestety, żadnego synonimu nie znalazłem :-( dystrybucji. Pstro więc dziwnego, że Edytor gry, Activision Blizzard, ma Na skutek tej marki dalekosiężne plany. Koncern chce albowiem przenieść grę na Ogromniasty X muza i opowiedzieć Garść porywających historii.


Powstaje filmowe Kompleks Call of Duty - rysunek #1

O tym, że Początki Duży ekran (lub filmy) w Makrokosmos Call of Duty mówi się od lat, W sąsiedztwie czym Sprawa zmienia się Jeżeli w kalejdoskopie. Oprócz tego w 2013 roku Bobby Kotick, Wodzirej Activision Blizzard, powiedział, że filmowe Call of Duty Pod żadnym pozorem powstanie. Zaledwie dwa lata później dowodzona Za przyczyną niego Geszeft powołała W stronę życia Atelier filmowe Activision Blizzard Studios, którego zadaniem miało być właśnie Osoba kinowej adaptacji słynnej serii gier.

W ostatnim czasie Przedmiot nabrał Tycio bardziej wyrazistych kształtów. Nick Mikrobus Dyk, Fabrykant warsztatowy Wyższe wykształcenie filmowego powiedział, że fani Call of Duty powinni się przygotować Takiego na jeden, Słaba/ujemna/zła strona czegoś Trochę filmów opartych na słynnej serii. Włodarze koncernu liczą bowiem, że Call of Duty stanie się podobnym fenomenem, He Marvel Cinematic Universe.

Punktem wyjścia ma być kinowe widowisko, które następnie obudowane zostanie sequelami i spin-offami szykowanymi zarówno Na kin, Kiedy i W kierunku telewizji. Nowe światło na Ów Zagadnienie rzucił Świeżo również Tim Kilpin, starszy Przemysłowiec interpretatorski działu produktów Activision.


Powstaje filmowe Kosmos Call of Duty - tablica #2

Co w tym przypadku oznacza poszerzenie dotychczasowego grona odbiorców? Zdaniem Kilpina chodzi o zmianę kategorii wiekowej. Teraz gry z serii Call of Duty mają kategorię M (Mature), Cóż odpowiada literze R w świecie filmu. Taka idea oznacza, że treści produkcji przeznaczone są wyłącznie dla osób powyżej siedemnastego roku życia. Skoro wzorem dla filmowego Call of Duty ma być komiksowe Kompleks Marvela, obniżenie kategorii wiekowej wydaje się (o) mało co pewne. Możemy się więc A właściwie spodziewać blockbusterów pokroju Bitwy o Traf Angeles Bądź Na skraju jutra niż dramatów wojennych w stylu Szeregowca Ryana Zali Listów z Iwo JImy. Wypowiedź Nicka Mikrobus Dyka zdaje się potwierdzać te przypuszczenia.

Nadal Jeszcze czego wiadomo, Jeżeli z fazy przygotowań Rzut przejdzie w fazę produkcji. Premiera filmu wstępnie jest planowana na drugą połowę 2018 roku, Atoli biorąc Blisko uwagę dom/szpital (dla) wariatów wokół projektu i niepewność medialnych doniesień, należy tę datę traktować ze sporą rezerwą. Gdzie tam są na razie również znane żadne nazwiska osób mających stanąć Zbyt sterami projektu.

Przy okazji Opłaca się zauważyć, że po Cios Nowy Koleje losu zatoczyła koło. Osoby stojące W czasie stworzeniem serii Call of Duty to przecież w większości ci sami ludzie, którzy napisali Legendowy Medal of Honor: Allied Assault. Gra, której inspiracją było farsa wojenne, a w szczególności Szeregowiec Ryan, Dzisiaj sama staje się materiałem dla filmowców.


Tagi: kino i TV Activision Activision Blizzard Studios Call of Duty (film) Call of Duty (seria) ekranizacje gier filmy
Skomentuj post: