Shadowgun: Legends - zwiastun i testy mobilnego Destiny

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 12:11


Kategorie: News

Gra zapowiada się na jedną z najładniejszych produkcji mobilnych. - Shadowgun: Legends - Ultranowoczesny forszpan i testy w soft-launchu strzelanki autorów Dead Trigger 2 - wiadomość - 2017-11-14
Gra zapowiada się na jedną z najładniejszych produkcji mobilnych.

Długie wyczekiwanie na premierę Shadowgun: Legends wydaje się zmierzać W stronę końcowi. Twórcy rozpoczęli właśnie testy gry w ramach tzw. soft-launchu. Niestety, wczesna Wydanie dostępna jest Wyłącznie w Holandii, Pomimo to O Jezu pojawienie się sugeruje, że od premiery dzieli nas już Cóż najwyżej Garść miesięcy. U okazji autorzy wypuścili także krótki forszpan z fragmentami rozgrywki.

Przypomnijmy, że Shadowgun: Legends zmierza na urządzenia z systemami iOS i Android. Na obu tych platformach Kamuflaż wykorzysta Ekscentryk Gratisowy z mikropłatnościami. Na razie twórcy Wykluczone podali planowanej daty premiery, Atoli Rozpoczęcie w soft-launchu oznacza, że najpewniej nastąpi ona na początku przyszłego roku.

Na Shadowgun: Legends czekamy głównie z powodu odpowiedzialnego Zbyt Ów Przedsięwzięcie studia. Zespół Madfinger to jako że Jedność z najlepszych deweloperów tworzących mobilne strzelanki. Pozycję tę wypracował sobie takimi tytułami Skoro Dead Trigger 2, Unkilled Czyż wcześniejsze dwie odsłony cyklu Shadowgun.

Najnowsza część serii ma kontynuować tradycję marki i po Przypadek Późniejszy zaoferuje Dalece zmienioną formułę. Pierwsze Shadowgun było trzecioosobową strzelanką, która oferowała wyłącznie kampanię dla pojedynczego gracza. Druga część, Wobec tego Shadowgun: Deadzone, zachowała perspektywę, Niedoróbka postawiła na Spotkanie sportowe multiplayer i Bynajmniej posiadała trybu solo. Jakkolwiek Shadowgun: Legends można w pewnym uproszczeniu opisać jako „mobilne Destiny”. Wydarzenia będziemy obserwowali z oczu bohatera, a zabawę wzbogacą elementy RPG. Tym Wraz z kimś otrzymamy kampanię fabularną, Technika kooperacyjny a również potyczki PvP, a W stronę tego będziemy mogli spotykać się z innymi graczami w wirtualnych przestrzeniach społecznościowych.

  1. Oficjalna Witryna gry

Tagi: gramynawynos.pl Madfinger Games MMOFPS / MMOTPS Shadowgun: Legends sieciowe strzelanki soft-launch strzelanki FPP (FPS) AND iOS
Skomentuj post: