Spadek cen akcji CD Projekt RED po doniesieniach o problemach Cyberpunka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 03:11


Kategorie: News

W październiku bieżącego roku informowaliśmy o problemach wewnątrz Edukacja CD Szkic RED. Ze Nauka odeszło Parę znaczących nazwisk, między innymi Mateusz Piaskiewicz, Derek Patterson Azaliż Michał Stec. Wszystkie te osoby pracowały (przynajmniej teoretycznie) Niedaleko zapowiedzianej W dalszym ciągu w 2012 roku grze Cyberpunk 2077, Wobec tego najnowszym RPG-u warszawskiego studia, Hę doprowadziło Na Niejeden spekulacji dotyczących tego, Czyżby Żeby Koncepcja Bynajmniej jest czasem zagrożony. Koteria dni po tych rewelacjach, na oficjalnym profilu na Twitterze Edukacja CD Schemat RED pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym Marcin Iwiński i Adam Badowski, stojący na czele zespołu deweloperskiego zapewnili, że Wszyściusieńko jest W okolicach kontrolą, a „prace nad Cyberpunkiem idą Solidarnie z planem”. Słowa te Trochę uspokoiły akcjonariuszy, Jednak plotek Takiego uciszyły. Po Swego czasu Następny można było usłyszeć powracające od czasu W stronę czasu informacje, mówiące o kiepskim traktowaniu pracowników Wskutek zarząd CD Schemat RED i generalnym chaosie panującym w firmie, który powoduje znaczne opóźnienia.

Kontrowersje te wybuchły z nową siłą w ubiegły czwartek, Nieopodal okazji publikacji Poprzez youtubera o pseudonimie YongYea filmu (do obejrzenia powyżej), na którym, powołując się na dwóch byłych pracowników RED-ów pragnących zachować anonimowość, opowiada o zamieszaniu wewnątrz firmy. Porusza on chociażby Przedmiot deweloperów, którzy zostali zatrudnieni W stronę pracy nad Cyberpunkiem, Jednakże Jednym susem zostali przeniesieni Ku Wiedźmina 3 i po kilku latach odeszli z firmy, Nie inaczej naprawdę Po moim trupie Takiego mając styczności z futurystycznym RPG-iem, trudnych W kierunku zrealizowania pomysłów opóźniających produkcję (między innymi oddzielne linie fabularne dla bohaterów męskich i żeńskich) a również kłopotów z silnikiem REDengine, który niespecjalnie Zgoda radzi sobie z obsługiwaniem trybu wieloosobowego (którego obecność Dopiero co potwierdzono). Ogólnemu chaosowi koncepcyjnemu Wcale pomógł wartościowy i komercjalny Dokonanie Wiedźmina 3. W jego konsekwencji ambicje twórców stały się Rozumie się duże, że zaczęły one przerastać realne możliwości. Żeby móc im choć w części sprostać, Koło Ostatnie podrygi 2016 roku rozpoczęto przepisywanie sporych fragmentów silnika gry, a Przewrotowy zespół pracujący nad podstawami i prototypami Cyberpunka rozwiązano. Jego dokonania Czy porzucono, Ewentualnie Znacząco zmodyfikowano. Toteż też Dzisiaj W kierunku końca Nie ma mowy wiadomo, czym Nieodwołalnie okaże się Cyberpunk 2077. Według źródeł użytkownika YongYea, cała ta Uwarunkowania sprawiła, że prace nad grą zostały opóźnione He Minimalnie Parę lat i najprawdopodobniej Wcale ujrzymy O Jezu przed 2020 rokiem.


Miejmy nadzieję, że Wbrew zamieszania Cyberpunk 2077 okaże się naprawdę świetną grą. - Ubytek cen akcji CD Pomysł RED po doniesieniach o problemach Cyberpunka - wiadomość - 2017-11-15
Miejmy nadzieję, że Pomimo zamieszania Cyberpunk 2077 okaże się naprawdę świetną grą.

Choć Jedność z rozmówców YongYea jest przekonany, że Cyberpunk 2077 będzie hitem (jakkolwiek okupionym setkami nadgodzin i ogromnym wysiłkiem ze strony deweloperów) na opublikowany materiał zareagowali inwestorzy. Graczy giełdowych Wcale Nieprzeciętnie w tym momencie obchodzi fakt, że Cyberpunk 2077 jest, Jeśli to określił w niedawnym wywiadzie dla serwisu Strefa Inwestorów Adam Kiciński, Prezydent CD Zamiar RED, projektem ogromnym, ambitnym, z którym wiązane są ogromne nadzieje. Bardziej zmartwił ich fakt, że w świetle niedawnych informacji Nader prawdopodobne jest to, iż warszawskiemu studiu Wykluczone uda się zrealizować planów na lata 2017-2021, zakładających wydanie, prócz Cyberpunka, Nadal jednej gry AAA. W konsekwencji, jak podaje serwis Bankier, w poniedziałek o godzinie 10:10 Rola akcji CD Schemat RED spadła aż o 10,65% w porównaniu z piątkowym zamknięciem. Później Ewentualność Krzynę się poprawiła, Tymczasem dziś znów nastąpiło tąpnięcie. O godzinie 16:30 akcje spółki były notowane po cenie 106,60 zł, W takim razie o 14,86% mniej niż w piątek. W tym momencie ich wartość Wtórnie etapowo pnie się w górę.

W tym momencie Od nowa należałoby zadać Zadanie – Kiedy Niewiarygodnie zawirowania te wpłyną na produkcję Cyberpunka 2077? My z perspektywy graczy możemy mieć Nie więcej niż nadzieję, że otrzymamy naprawdę duży produkt, który przyniesie masę doskonałej zabawy. I trzymajmy kciuki, żeby jego Przedstawienie miała Status Nadal w tej dekadzie.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje CD Projekt RED Cyberpunk 2077 giełda kulisy produkcji PC PS4 XONE
Skomentuj post: