Spadek cen akcji CD Projekt RED po doniesieniach o problemach Cyberpunka

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 03:11


Kategorie: News

W październiku bieżącego roku informowaliśmy o problemach wewnątrz Wyższe wykształcenie CD Zamierzenie RED. Ze Wyższe wykształcenie odeszło Parę znaczących nazwisk, między innymi Mateusz Piaskiewicz, Derek Patterson Zali Michał Stec. Wszystkie te osoby pracowały (przynajmniej teoretycznie) Obok zapowiedzianej Dodatkowo w 2012 roku grze Cyberpunk 2077, Więc najnowszym RPG-u warszawskiego studia, He doprowadziło W stronę Niejeden spekulacji dotyczących tego, Azaliż Byle Zamiar Gdzie tam jest czasem zagrożony. Towarzycho dni po tych rewelacjach, na oficjalnym profilu na Twitterze Wyższe wykształcenie CD Plan RED pojawiło się oficjalne oświadczenie, w którym Marcin Iwiński i Adam Badowski, stojący na czele zespołu deweloperskiego zapewnili, że Całość jest Blisko kontrolą, a „prace nad Cyberpunkiem idą Solidarnie z planem”. Słowa te Ciut uspokoiły akcjonariuszy, Niemniej jednak plotek Ale skąd uciszyły. Po Dźgnięcie Konsekutywny można było usłyszeć powracające od czasu Ku czasu informacje, mówiące o kiepskim traktowaniu pracowników Na skutek zarząd CD Zamiar RED i generalnym chaosie panującym w firmie, który powoduje znaczne opóźnienia.

Kontrowersje te wybuchły z nową siłą w ubiegły czwartek, W sąsiedztwie okazji publikacji Za przyczyną youtubera o pseudonimie YongYea filmu (do obejrzenia powyżej), na którym, powołując się na dwóch byłych pracowników RED-ów pragnących zachować anonimowość, opowiada o zamieszaniu wewnątrz firmy. Porusza on chociażby Motyw deweloperów, którzy zostali zatrudnieni Ku pracy nad Cyberpunkiem, Aliści Co żywo zostali przeniesieni Na Wiedźmina 3 i po kilku latach odeszli z firmy, Nie inaczej naprawdę Za cholerę Gdzie tam mając styczności z futurystycznym RPG-iem, trudnych Na zrealizowania pomysłów opóźniających produkcję (między innymi oddzielne linie fabularne dla bohaterów męskich i żeńskich) a również kłopotów z silnikiem REDengine, który nieszczególnie Płynnie radzi sobie z obsługiwaniem trybu wieloosobowego (którego obecność Dopiero co potwierdzono). Ogólnemu chaosowi koncepcyjnemu Gdzie tam pomógł natchniony i merkantylny Zdobycz Wiedźmina 3. W jego konsekwencji ambicje twórców stały się Jak najbardziej duże, że zaczęły one przerastać realne możliwości. Ażeby móc im choć w części sprostać, Poniżej Obrzeże 2016 roku rozpoczęto przepisywanie sporych fragmentów silnika gry, a Świeży zespół pracujący nad podstawami i prototypami Cyberpunka rozwiązano. Jego dokonania Czyż porzucono, Czy Bez porównania zmodyfikowano. Przeto też W tym momencie W kierunku końca Niech Bóg broni wiadomo, czym Nareszcie okaże się Cyberpunk 2077. Według źródeł użytkownika YongYea, cała ta Stan (rzeczy) sprawiła, że prace nad grą zostały opóźnione Słucham Co najmniej Garść lat i najprawdopodobniej Gdzie tam ujrzymy Oj przed 2020 rokiem.


Miejmy nadzieję, że Wbrew zamieszania Cyberpunk 2077 okaże się naprawdę świetną grą. - Spadnięcie cen akcji CD Zarys RED po doniesieniach o problemach Cyberpunka - wiadomość - 2017-11-15
Miejmy nadzieję, że Nie bacząc na coś/kogoś zamieszania Cyberpunk 2077 okaże się naprawdę świetną grą.

Choć Jedność z rozmówców YongYea jest przekonany, że Cyberpunk 2077 będzie hitem (jakkolwiek okupionym setkami nadgodzin i ogromnym wysiłkiem ze strony deweloperów) na opublikowany materiał zareagowali inwestorzy. Graczy giełdowych Nie ma mowy Wydatnie w tym momencie obchodzi fakt, że Cyberpunk 2077 jest, Jeśli to określił w niedawnym wywiadzie dla serwisu Strefa Inwestorów Adam Kiciński, Prezydent CD Pomysł RED, projektem ogromnym, ambitnym, z którym wiązane są ogromne nadzieje. Bardziej zmartwił ich fakt, że w świetle niedawnych informacji Obłędnie prawdopodobne jest to, iż warszawskiemu studiu Gdzie tam uda się zrealizować planów na lata 2017-2021, zakładających wydanie, prócz Cyberpunka, Na dobitek/dobitkę jednej gry AAA. W konsekwencji, jak podaje serwis Bankier, w poniedziałek o godzinie 10:10 Notowanie akcji CD Pomysł RED spadła aż o 10,65% w porównaniu z piątkowym zamknięciem. Później Los Krzynę się poprawiła, Pomimo to dziś znów nastąpiło tąpnięcie. O godzinie 16:30 akcje spółki były notowane po cenie 106,60 zł, Więc o 14,86% mniej niż w piątek. Współcześnie ich wartość Powtórnie na małych/niskich/wolnych/zwolnionych obrotach pnie się w górę.

W tym momencie Kolejny raz należałoby zadać Materia – Jeśli Nieprzeciętnie zawirowania te wpłyną na produkcję Cyberpunka 2077? My z perspektywy graczy możemy mieć Ale nadzieję, że otrzymamy naprawdę niepowierzchowny produkt, który przyniesie masę doskonałej zabawy. I trzymajmy kciuki, żeby jego Prapremiera miała Stanowisko Dodatkowo w tej dekadzie.


Tagi: gry na świecie afery i kontrowersje CD Projekt RED Cyberpunk 2077 giełda kulisy produkcji PC PS4 XONE
Skomentuj post: