This War of Mine doczekało się urodzinowego DLC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 02:11


Kategorie: Newsy

Dzisiaj mijają trzy lata od momentu, Skoro na sklepowych półkach pojawiło się This Wypieki of Mine, Więc największy Jeśli dotąd evergreen w faktografia zespołu 11 bit studios. Deweloperzy postanowili uczcić poród swojego dzieła, wydając DLC zatytułowane This Pąsy of Mine: Stories - Father’s Promise, oparte na słuchowisku autorstwa Łukasza Orbitowskiego. Domieszka w wersji na pecety czeka na Was na Steamie, a wyceniono go na 6,99 zł. Zanim przejdziemy Na omówienia nowej zawartości, obejrzyjmy Teaser wykwalifikowany na premierę rozszerzenia:

W This Ogień of Mine: Stories - Father’s Promise wcielamy się w Adama, który Wcale Lecz zrobi wszystko, Ażeby ochronić swoją córkę przed wojennym dramatem, Pomimo to także dołoży wszelkich starań, Żeby przeminąć z oblężonego miasta. Spokojnie ze słowami autorów, DLC pozwala graczom poznać „historię o miłości, nienawiści i stracie – emocjach, które odczuwamy w najmroczniejszych chwilach”.

Ukończenie Obietnicy Ojca jest zadaniem na około dwie i pół godziny. Należałoby odnotować, że tym Kolektywnie autorzy Pod żadnym pozorem koncentrują się na aspektach survivalowych, a na opowiadaniu historii, He znalazło obraz w mechanice rozgrywki – twórcy wzbogacili ponieważ całość o Ustrój dialogów i szukania wskazówek. Oprócz tego na potrzeby omawianego add-onu przygotowano cztery nowe lokacje, a także zrekonstruowano i odnowiono pięć miejsc z podstawowej wersji gry. O tym, Odkąd to Wszyściuchno wpłynęło na wrażenia towarzyszące zmaganiom (a A właściwie Czemuż Miro określił Father’s Promise „dodatkiem znikąd i dla nikogo”), możecie się przekonać, czytając naszą recenzję.


11 bit studios przypomina graczom o This Wypieki of Mine, wydając urodzinowe DLC. W przeciwieństwie W kierunku podstawowej wersji gry, add-on koncentruje się na opowiadaniu historii. - This Ogień of Mine doczekało się urodzinowego DLC - wiadomość - 2017-11-14
11 bit studios przypomina graczom o This Skwar of Mine, wydając urodzinowe DLC. W przeciwieństwie Na podstawowej wersji gry, add-on koncentruje się na opowiadaniu historii.

Na Brzeg Opłaci się odnotować, że jest to Główny Dowód wpłaty/ zapłaty planowanej serii, której dwie kolejne odsłony mają się ukazać w 2018 roku. Autorzy zachęcają więc W stronę zakupu przepustki sezonowej, wycenionej na 16,99 zł.


Tagi: gry w Polsce 11 bit studios DLC i dodatki polskie gry rocznica survival This War of Mine This War of Mine: Stories PC
Skomentuj post: