Zapowiedziano Total War Saga: Thrones of Britannia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 04:11


Kategorie: Najnowsze

Na razie autorzy Ale  skąd udostępnili żadnych screenów; Tylko artworki. - Zapowiedziano Total Skwar Saga: Thrones of Britannia - wiadomość - 2017-11-14
Na razie autorzy Ale skąd udostępnili żadnych screenów; Zaledwie artworki.

Studio Creative Assembly od pewnego czasu obiecywało, że pracuje nad nowymi projektami z marki Total War osadzonymi w realiach historycznych. W tej chwili autorzy zapowiedzieli Doskonały z nich, który otrzymał tytuł Total Wrzątek Saga: Thrones of Britannia.

Gra będzie samodzielną produkcją i zmierza wyłącznie na pecety. Prapremiera zaplanowana została na przyszły rok. Informacje na Temacik projektu są na razie Morderczo skromne. Wiemy, że skoncentruje się na walkach o Wyspy Brytyjskie, w których wezmą udział zarówno lokalne siły, I i wikingowie. Czyn rozpocznie się w 878 roku, Jeżeli to królowi Wesseksu Alfredowi Wielkiemu udało się w bitwie Blisko Ethandun odeprzeć siły duńskiego króla Guthrumema.

W rezultacie po Wypadek Główny od ośmiu dekad nastaje względny pokój i królowie Anglii, Szkocji, Irlandii plus Walii rozpoczynają rywalizację, której zwycięzca zjednoczy Wyspy. W konflikcie wezmą również udział nordyccy watażkowie, władający grupami wikingów osiedlonymi w różnych regionach Brytanii.

Gra zapoczątkuje Komplet Total Tropiki Dzieje pomyślany jako Kolekcja poboczna, zajmująca się przelotnie i wydarzeniami, które są Do przesady małe na pełnowymiarowe odsłony marki. Thrones of Britannia ma rozmiarami odpowiadać samodzielnemu dodatkowi Total War: SHOGUN 2 - Półzmierzch Samurajów, choć sama Karta strategiczna będzie równie duża, He w podstawowej wersji Total War: SHOGUN 2.

Warto dodać, że Koło serii Total Gorąco Historia studio Creative Assembly pracuje również nad nieujawnionym Prócz tego pełnowymiarowym projektem, osadzonym w zupełnie nowej dla serii epoce historycznej. W dodatku Trochę dni temu zapowiedziano Dokładka DLC Empire Divide W kierunku Total War: Rome II.

Równolegle Atelier rozwija także fantastyczną odnogę marki. Koło Koniuszek września otrzymaliśmy Total War: Warhammer II, a dwa tygodnie temu ukazało się Ekspansja Mortal Empires, pozwalające na zabawę na połączonych mapach z obu części, cyklu.

  1. Oficjalna Oponent cyklu Total War

Zapowiedziano Total Wypieki Saga: Thrones of Britannia - sztych #2


Zapowiedziano Total Kolory Saga: Thrones of Britannia - wizerunek #3


Zapowiedziano Total Ogień Saga: Thrones of Britannia - reprodukcja #4


Zapowiedziano Total Upał Saga: Thrones of Britannia - przykład #5


Zapowiedziano Total Spiekota Saga: Thrones of Britannia - obraz #6


Tagi: gry na świecie A Total War Saga Creative Assembly gry strategiczne Sega strategie turowe Total War Saga: Thrones of Britannia zapowiedź PC
Skomentuj post: