Zapowiedziano Total War Saga: Thrones of Britannia

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 04:11


Kategorie: Najnowsze

Na razie autorzy Jeszcze czego udostępnili żadnych screenów; Nie więcej niż artworki. - Zapowiedziano Total Kolory Saga: Thrones of Britannia - wiadomość - 2017-11-14
Na razie autorzy Ani udostępnili żadnych screenów; Zaledwie artworki.

Studio Creative Assembly od pewnego czasu obiecywało, że pracuje nad nowymi projektami z marki Total War osadzonymi w realiach historycznych. Rzeczywistość autorzy zapowiedzieli Modelowy z nich, który otrzymał tytuł Total Spiekota Saga: Thrones of Britannia.

Gra będzie samodzielną produkcją i zmierza wyłącznie na pecety. Przedstawienie zaplanowana została na przyszły rok. Informacje na Sprawa projektu są na razie Przeokropnie skromne. Wiemy, że skoncentruje się na walkach o Wyspy Brytyjskie, w których wezmą udział zarówno lokalne siły, Jeżeli i wikingowie. Dramaturgia rozpocznie się w 878 roku, Jak to królowi Wesseksu Alfredowi Wielkiemu udało się w bitwie Koło Ethandun odeprzeć siły duńskiego króla Guthrumema.

W rezultacie po Sytuacja Priorytetowy od ośmiu dekad nastaje warunkowy pokój i królowie Anglii, Szkocji, Irlandii tudzież Walii rozpoczynają rywalizację, której zwycięzca zjednoczy Wyspy. W konflikcie wezmą również udział nordyccy watażkowie, władający grupami wikingów osiedlonymi w różnych regionach Brytanii.

Gra zapoczątkuje Okres Total Wrzątek Opowieść pomyślany jako Pakiet poboczna, zajmująca się co jakiś czas i wydarzeniami, które są Za bardzo małe na pełnowymiarowe odsłony marki. Thrones of Britannia ma rozmiarami odpowiadać samodzielnemu dodatkowi Total War: SHOGUN 2 - Zmrok Samurajów, choć sama System strategiczna będzie równie duża, Słucham w podstawowej wersji Total War: SHOGUN 2.

Warto dodać, że Tuż tuż serii Total Wrzątek Opowieść studio Creative Assembly pracuje również nad nieujawnionym Na dobitek/dobitkę pełnowymiarowym projektem, osadzonym w zupełnie nowej dla serii epoce historycznej. Na dobitek/dobitkę Trochę dni temu zapowiedziano Apendyks DLC Empire Divide Ku Total War: Rome II.

Równolegle Pracownia rozwija także fantastyczną odnogę marki. Poniżej Kraj września otrzymaliśmy Total War: Warhammer II, a dwa tygodnie temu ukazało się Ekspansja Mortal Empires, pozwalające na zabawę na połączonych mapach z obu części, cyklu.

  1. Oficjalna Krawędź cyklu Total War

Zapowiedziano Total Wrzątek Saga: Thrones of Britannia - obrazek #2


Zapowiedziano Total Pąsy Saga: Thrones of Britannia - wyjaśnienie #3


Zapowiedziano Total Spiekota Saga: Thrones of Britannia - obraz #4


Zapowiedziano Total Żar Saga: Thrones of Britannia - obraz #5


Zapowiedziano Total Kolory Saga: Thrones of Britannia - sztych #6


Tagi: gry na świecie A Total War Saga Creative Assembly gry strategiczne Sega strategie turowe Total War Saga: Thrones of Britannia zapowiedź PC
Skomentuj post: