Zobacz, jak wygląda Star Wars: Battlefront II na XOne, XOne X i PC

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 14.11.2017, 03:11


Kategorie: News

Zobacz Odkąd wygląda Star Wars: Battlefront II na XOne, XOne X i PC - komentarz #1

Na prężnie działającym kanale Candyland w serwisie YouTube pojawiło się kolejne porównanie graficzne, tym Jak jeden mąż przedstawiające różnice w oprawie Star Wars: Battlefront II w wersji na konsole Xbox One i Xbox One X plus komputery osobiste. Pomiędzy dwiema ostatnimi platformami Jeszcze czego ma ogromnej przepaści, choć tego można było się obecnie spodziewać. Z zainteresowaniem Trzeba Za to Dodruk dla zwykłego XOne. Oczywiście wyraźnie widać gorsze tekstury, słabszą wodę Azali niższą rozdzielczość, Gdzie tam w ogólnym rozrachunku tytuł prezentuje się całkiem nieźle. Oczywiście materiał najlepiej oglądać na ekranie 4K, Ależ różnice Lilak problemu zobaczycie też na monitorach/telewizorach 1080p.

Przypominamy, że Star Wars: Battlefront II ukaże się 17 listopada na konsolach Xbox One i PlayStation 4 tudzież PC-tach. Jeżeli jesteście abonentami usług EA Access (XOne) Bądź Origin Access (PC), to od kilku dni macie dostęp Ku wersji trial. Godzi się ją sprawdzić, Rozumie się samo Skoro i recenzje, gdyż Spektakl wywołała Dość dużo kontrowersji. Pisząc w skrócie – to tytuł promienny dla fanów multiplayera, taki sobie dla miłośników singla, a przeciwnicy skrzynek i mikropłatności Zapewne powinni go omijać z daleka. Zainteresowanych szczegółami odsyłam W stronę naszych newsów z wczoraj i dziś.


Tagi: gry na świecie EA DICE / Digital Illusions CE grafika konsole vs PC porównanie graficzne Star Wars: Battlefront II (2017) Xbox One X (Project Scorpio) PC XONE
Skomentuj post: